Halı Home Dekoratif 3D Dijital Kaymaz Taban Modern Halı TA 008
HalıDekoratif HalıHalı Home Dekoratif 3D Dijital Kaymaz Taban Modern Halı TA 008
HalıDekoratif HalıHalı Home Dekoratif 3D Dijital Kaymaz Taban Modern Halı TA 008
HalıDekoratif HalıHalı Home Dekoratif 3D Dijital Kaymaz Taban Modern Halı TA 008
HalıDekoratif HalıHalı Home Dekoratif 3D Dijital Kaymaz Taban Modern Halı TA 008

Halı Home Dekoratif 3D Dijital Kaymaz Taban Modern Halı TA 008 (HH-RgVv-TA-008)

0,00
Fiyat : ₺130,80(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 0
:

Halı Home Halı Dekoratif Koleksiyonu 3D Dijital Kaymaz Taban Halı

Ürünler "Halı Home" Markası Adı Altında Üretilmekte Olup, Ürün Tedariği Sadece Halı Home Tarafından Yapılmaktadır. Diğer Tedarikçilerin Ürünleri, Orijinal Ürünler Değildir.

-Üst Yüzey 150gr/m2 Parlak Kumaş, Orta Kısım 4mm 22 Dansite Sünger Dolgulu, Alt Taban 900gr/m2 Latex Dökülmez Koku Yapmaz Hijyenik PVC Taban, Aksi Belirtilmedikçe Çocuk Ürünlerimizde İnce Overlok Kullanılmaktadır.

-Üretimlerimiz OEKO-TEX® | STANDARD 100 Satndartlarında, MSDS Raporlu Olup, En Kaliteli İtalyan Boyaları Kullanılmaktadır. Uzun Yıllar Boyu Tüm Renkler Canlılığını Korur Ve Solma Yapmaz.

-Halı Home Halı Dekoratif koleksiyonu, Doğanın kusursuzluğundan ilham alarak tasarlanan desenlerden ve eşsiz renklerden oluşan bir seri; Dekoratif… Modern tarzıyla yaşam alanlarınıza farklı bir atmosfer katacak, Dekoratif ile dekorasyonunuz şıklığa kavuşacak.

-Halı Home Halı Dekoratif Koleksiyonu, %100 PVC Taban - PVC & Polyester Karışımı Yüzey Üzerine Yüksek Çözünürlükte Dijital Baskı Yöntemi Uygulanmıştır. 4,5 mm hav yüksekliğindedir.

-Anti-Slip Tabandır. Halı tabanı PVC Anti-Slip Olup Kayma Ya da Katlanma Yapmaz Zemine Sıfır Oturur. Bambumsu, Yumuşak ve kadifemsi bir dokuya sahiptir.

-Dijital 3D Baskı dokusu sayesinde her bastığınızda ve dokunduğunuzda size mükemmel bir his verecektir. Ayak altı rahatlığı konusunda benzersizdir.

-Tozumaz teknolojisine sahiptir. Sıfır toz ve hav çıkartır. Çamaşır makinesinde 30° derecede sıkma işlemi yapmadan yıkayabilirisiniz.

-Halı Home Halı Dekoratif Serisin de %100 PVC Taban, PVC Polyester Karışımları İpliktir, ve Aynı Zamanda Yüksek Çözünürlüklü 3D Dijital Baskı Sayesin de Renkler ve Tonlar Çok Canlıdır.

-Halı Home Halı Dekoratif Koleksiyonu, Salon Halısı, Oturma Odası Halısı, Mutfak Halısı, Giriş Halısı, Çocuk Odası Halısı, Holl, Antre ve Yatak Odası İçin Kullanılabilir, Güncel Renk ve Desenleri ile Evinizin Her Yerin de Rahatça Kullanabilirsiniz.

- Not : Lazer Kesim, Tasarım Ürünlerinde Saçak Bulunmamaktadır. Fotoğraflar da Saçaklı Görülen Halılar Saçaklı Üretilmektedir. Overloklu Görülen Halılar, Overloklu Olarak Üretilmektedir.

--Sıkma Yapmadan Çamaşır Makinesinde 30 Derecede Yıkanabilir. Yıkama Hatalarından Halı Home Sorumlu Değildir.

--3D Yüksek Çözünürlü Dijital Baskı

--Tozumaz Teknoloji - Sıfır Toz

--Yumuşak, Kadifemsi

--PVC Taban

--Antialerjik

--Zarif

Çerez Kullanımı